Restoran Yönetim Yazılımı

Restoran Yönetim Yazılımı

Restoranların daha kaliteli ve daha donanımlı hizmet sunmasını sağlayan restoran yönetimi yazılımı son teknolojinin sunduğu özellikleri ile talep görmektedir. Restoran programı sadece restoran gibi işletmeler için değil, cafe, bar, otel gibi işletmeler içinde kullanılabilir bir programdır. Bu program sayesinde pek çok işi kolaylıkla hafifletebilirsiniz. Restoran yönetimi yazılımı, iş yükünü minimum seviyeye indirdiği gibi sizlere doğru sonuçlar sunar. Kaliteli bir hizmetin yanı sıra işletme sahipleri için doğru raporlar elde etmesini sağlar. Restoran yönetimi yazılımı özel olarak üretilmekte olup, işletme sahiplerinin daha sistemli çalışmasını hedeflemektedir. Sadece tek restorana sahip olan kişiler değil zinciri olan kişiler tek merkezli yönetim ile kullanılabilir.

 

 

 

Sık Sorulan Sorular

Yazarkasa ile çalışan tüm işletmeler için uygun olan restoran yönetimi yazılımı basit kullanıma sahiptir. Son teknolojiden yararlanarak sizlere sunulan bu program sayesinde stok takibi bile yapılabilir. Müşterilerin anlık siparişleri kolaylıkla alınabilir ve doğru şekilde mutfağa iletilebilir. El terminalleri sayesinde girilen sipariş anlık olarak merkez kasaya düşer ve otomatik olarak hangi masa ne yemiş, ne içmiş kalem kalem hesabı yapılarak toplam bakiye çıkar. Bu fiş çıktısı alınarak müşteriye adisyon şeklinde götürülür. Hesap otomatik olarak oluştuğu gibi müşterinin de aklında yediği hangi yemek ne kadar sorusu oluşmadan tüm detayı ile görme fırsatı bulur.
Bir işletmede stoklama oldukça önemli konular arasında yer alır. Stoklama takibi hangi ürün ne kadar depoda var olduğunu göstermekte olup, eksik kalan ürünün önceden bilinmesi lazım olması durumunda yeniden sipariş verilmesini sağlar. Restoran yönetim yazılımı stoklama özelliği sayesinde mutfakta yada serviste hangi ürünün eksik olduğunu göstermektedir. Tüm bunların dışında günlük ne kadar müşteri gelmiş, toplam günlük gelir ne kadar olmuş, gider ne kadar olmuş gibi detaylar raporlama sistemi sayesinde alınabilir ve işletme sahibine günlük, haftalık, aylık raporlar sunulabilir. Bu durum işletme için oldukça önemli olup, kişilerin kolay şekilde ne durumda oldukları hakkında bilgi verir. Birçok detay hakkında raporlama imkanı sunan restoran programı kolaylıklı olması ile uygun fiyatlarda sizlere sunulmaktadır.

Bilgi Almak İstiyorum

Fiyat, Demo, Bilgi ve Diğer herşey için Bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Merhaba, size en kısa sürede ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Gönder
Gönderiliyor...