Biz Kimiz?

2006 yılından bu yana Konuk ağırlama ve eğlence sektörlerinin ihtiyacı olan Satış Noktası Sistemlerinin yazılım ve donanımına yönelik anahtar teslim çözümler üreten bir teknoloji firmasıyız.

Orion‘un en önemli hedefi; konuk ağırlama ve eğlence sektöründe hem kaliteli hem de ülke şartlarına tam uyumlu bir ürün ortaya koymak ve bu sayede ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Satışını yaptığı ORION POS yazılımında yeni nesil yazılım teknolojileri ve veri tabanı altyapısı kullanan ORION bu doğrultuda Microsoft ürünlerinden faydalanmaktadır.

Farkımız;
• Yalnızca Konuk ağırlama ve eğlence sektörlerine hizmet veren bir firma olmamız.
• Çözüme odaklanan bir firma olmamız.
• İhtiyaçlarınızı tam olarak tesbit edip size özel çözümler üretmemiz.
• Yazılım-donanım ve tüm diğer ihtiyaçlarınızı birlikte sunmamız.
• Kuruluş sonrası 7-24 1.sınıf destek hizmetimiz.
• Müşteri memnuniyetini herşeyden önde tutmamız.
Biz Kimiz?

Keşfet

Konuk ağırlama ve eğlence sektöründe hem kaliteli hem de ülke şartlarına tam uyumlu bir ürün ortaya koymak ve bu sayede ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Satışını yaptığı ORION POS yazılımında yeni nesil yazılım teknolojileri ve veri tabanı altyapısı kullanan ORION bu doğrultuda Microsoft ürünlerinden faydalanmaktadır.

En iyi Pos yazılımı

Kullanıcı deneyimleri, 25 yıllık birikim ve en yeni yazılım teknolojileri kullanılarak geliştirilmiş en özgün restoran otomasyon yazılımı. Orion Satış Noktası Sistemleri; Sipariş,satış,ürün hazırlama, hesap, adisyon, ödeme, stok maliyet takibi ve detaylı raporlamalar ile işletmenizin tüm ihtiyaçlarını tek elden çözer.

En İyi Android - IOS Mobil uygulama

Sektöre özel yazılmış, yüzlerce yerde denenmiş, en hızlı kablosuz bağlantı teknolojilerini kullanılan en hızlı mobil uygulamadır. Fiziksel olarak kullanılması zor görünen bahçe, ara kat, cam bölme gibi yerlerde ve uzak mesafelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

En kapsamlı Stok yönetimi

Konuk ağırlama sektöründeki restoran, cafe, bar, fast food, otel vb. yiyecek içecek işletmeleri için özel hazırlanmıştır. Stok takibi, reçetlendirme, maliyet kontrolü, satın alma işlemlerini ve raporlamalarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

En Tutarlı Rapor

Orion Pos ile işletmenizin tüm analizini size sunulan raporlarla tüm detaylarıyla görebilirsiniz. Bu raporlara Orion Net Napor ile Webten, Orion Mobil Rapor ile Cepten, Orion Rapor ile ofisinizden kısacası her yerden ulaşabilirsiniz.

Yazarkasa entegrasyonları

Yeni Nesil Mali Onaylı Yazarkasa Pos Entegrasyonu, Orion Pos sisteminizi kolayca mali onaylı yazarkasaya dönüştürün.

Fiyat, Demo, Bilgi ve Diğer herşey için Bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Merhaba, size en kısa sürede ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Gönder
Gönderiliyor...