Restoran Otomasyon Sistemi

Restoran Otomasyon Sistemi

Restoran Otomasyonu

Otomasyon sistemi cafe, bar, Restoran , pastane gibi işletmeler için kolay imkanlar sunan ve teknolojinin getirdiği bir yenilik olup, işletmede çalışan kişilere, işletme sahiplerine ve müşterilere kolaylık sunmaktadır. Restoran otomasyonu, sipariş alma süreci, personel kontrolü, stok takibi gibi konularda yardımcı olurken aynı zamanda self servis restoranlar için siparişlerin hızlı ve doğru alınarak mutfağa eksiksiz iletilmesini sağlar. Otomasyonun tek bir merkezi bulunmakta olup, birden fazla restaurant sahibi olsanız bile tek noktadan kontrol sağlanabilir. Siparişin kolay ve hızlı alınması hatta hazırlanması müşteri memnuniyetini sağlayacak önemli faktörlerdendir. Program tezgah satışında işleri daha kolay ve daha seri şekilde yapmanızı da sağlayacak özelliklere sahiptir.

 

 

 

Sık Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz Sorular

Restoran Otomasyon Sistemi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu alandan takip edebilirsiniz. Bilgi ve destek almak için bizi arayabilir yada iletişim formumuzdan bize mesaj gönderebilirsiniz.

Restoran otomasyon sisteminde tek bir bilgisayar üzerinden kontrol sistemi mevcuttur. Bu sistem üzerine menüdeki yer alan tüm yiyecekler girilmiştir. Garsonlar bu menüden rahatlıkla siparişlere işaretleyerek adisyon oluşturabilirler. Girilen siparişlerin giriliş saati, fiyatı ve adeti masa numarası ile birlikte ekranda gözükmektedir. Bu sistem bu sayede herhangi bir sipariş karışıklığını önler iken her şeyin açık ve net bir şekilde ekran da görülmesini de sağlar. Ayrıca bu sistem sayesinde günlük kazancınızı da rahatlıkla raporlayabilirsiniz. Sadece günlük kazancınızı da değil aylık olarak raporlar alarak kar oranlarınızı da rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Restoran otomasyon sistemi kullanımı sizlere hem zamandan tasarruf sağlarken hem de kar oranlarınızın artmasını sağlayacak bir sistemdir.
Restoran otomasyon sistemi avantaları denildiğinde en büyük artısı siparişlerin çok daha hızlı bir şekilde çıkmasıdır. Yazılım sayesinde siparişler direk olarak mutfağa aktarıldığı için mutfak siparişi çok daha hızlı bir şekilde görerek çok daha hızlı bir şekilde siparişin çıkmasını sağlar. Restoran otomasyon sistemi sayesinde aynı zamanda siparişlerin takiplerini de gerçekleştirebilirsiniz. Hangi siparişin hangi masaya gittiğini, masanın ne kadar süre ile oturduğunu görebilirsiniz. Ayrıca bu sistem kafe ve restoranlarda sürekli olarak sirkülasyonun da olmasını sağlar. Siparişler hızlı bir şekilde çıktığı için hızlı bir şekilde masaya iletilir ve bu da masanın uzun süreli olarak oturmasını engeller. Bu şekilde daha çok müşteri potansiyeline sahip olabilirsiniz.

Bilgi Almak İstiyorum

Fiyat, Demo, Bilgi ve Diğer herşey için Bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Merhaba, size en kısa sürede ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Gönder
Gönderiliyor...