Restoran Otomasyon Programı

Restoran Otomasyon Programı

Restoran Otomasyon Programı

Restoranlarda müşteri memnuniyetinin yanı sıra sürekli olarak bir sirkülasyon olması da istenen durumlardan biridir. Bu sirkülasyonu oluşturmak için ise mutlaka siparişlerin hızlı bir şekilde müşteriye ulaşması şarttır. Bunu sağlayabilmek adına pek çok farklı sistem geliştirilmiştir. Restoran otomasyon programı de bunlardan biridir. Bu sistem ile siparişlerin çok daha hızlı bir şekilde çıkması ve masaya ulaşması sağlanır. Bu sistem sayesinde müşteri memnuniyetini de sağlayacaksınızdır. Ayrıca bu sistemin restorana kazandırdığı daha pek çok avantaj ve kolaylık vardır.

Sık Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz Sorular

Restoran Otomasyon Programı hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu alandan takip edebilirsiniz. Bilgi ve destek almak için bizi arayabilir yada iletişim formumuzdan bize mesaj gönderebilirsiniz.

Bu sistem her türlü bilgisayar üzerinden rahatlıkla kullanılabilir. İsterseniz akıllı telefonunuza da programı yükleterek rahatlıkla restoranınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Bu sistem genelde tek bir bilgisayar üzerinden kontrolü sağlanarak çok daha güvenilir bir hale getirilmiştir. Sistem de tüm çalışanlara bir şifre verilir ve herkes kendi siparişini kendi şifresi ile girer. Bu şekilde herhangi bir hata olduğunda hatanın hangi garson tarafından yapıldığı rahatlıkla bulunur. Ayrıca bu şifreli sistem sayesinden herhangi bir şekilde güvenlik sorunu da yaşanamamış olunur. Restoran otomasyon Programı sayesinde rahatlıkla ürünlerinizin kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz. Hangi üründen gün içerisinde ne kadar gittiğini rahatlıkla görebilirsiniz. Bu şekilde depodaki stokları da rahatlıkla kontrol altında tutabilirsiniz. Özellikle aylık raporlar halinde bir düzenleme yaptığınızda hangi üründen ne kadar gittiğini deponuzda açık olup olmadığını çok daha rahat bir şekilde görebilirsiniz.
Sistemin en büyük avantajı zamandan tasarruf etmektir. Bu şekilde sürekli olarak restoran içerisinde bir sirkülasyon olmasını da sağlayacaksınızdır. Müşteri memnuniyetini sağlayacağınız bu sistem sizlere aynı zamanda hangi üründen ne kadar gittiği hakkında da bilgi verecektir. Aylık olarak raporlar halinde bu sistemi incelediğiniz de kar oranlarınızı da rahatlıkla göreceksinizdir. Sistem oldukça detaylı olduğu için sadece bu sistem üzerinden pek çok işinizi yapabilirsiniz. Ürün giriş çıkışlarını, depo stoklarınızı, kar oranlarınızı, yapılan hataları, sipariş gecikmelerini gibi daha pek çok farklı konudaki detaya bu sistem sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Restoran otomasyon programı her açıdan oldukça avantajlıdır ve sizlerin işini kolaylaştırır.

Bilgi Almak İstiyorum

Fiyat, Demo, Bilgi ve Diğer herşey için Bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Merhaba, size en kısa sürede ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Gönder
Gönderiliyor...