Restoran Cafe Yazılımı

Restoran Cafe Yazılımı

Restoran Cafe yazılımı müşteriler açısından kolaylık sunan son teknolojik bir yazılım olup, bu yazılım sayesinde sadece müşteriler değil, çalışanlarda kolaylık şekilde çalışma imkanı bulur. Restoran Cafe yazılımı, işletme sahiplerine de büyük kolaylık sunan program olup, iş yükünü hafifleterek doğru sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Cafeler genellikle masaya sipariş almakta olup, çalışan kişilerin el terminali kullanması ile birlikte verilen siparişler garson tarafından kolaylıkla terminale girilir ve sipariş hemen mutfağa iletildiği gibi aynı zaman da kasaya da iletilir. Sipariş hazır olduğunda hangi masaya ait olduğu da otomatik olarak sizlere verilmekte olup, bu şekilde ne siparişte yanılma ya da yanlış masaya yanlış sipariş götürme gibi durumlara meydan bırakmadan doğru şekilde çalışma tamamlanır.

 

 

Sık Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz Sorular

Restoran Cafe Sistemi Yazılımı merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu alandan takip edebilirsiniz. Bilgi ve destek almak için bizi arayabilir yada iletişim formumuzdan bize mesaj gönderebilirsiniz.

Restoran Cafe yazılımı, hızlı sipariş ve hızlı servis nedeni ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Karışıklık gibi durumlara neden olmadan hızlı servis ve doğru hesap çıkmasını sağlar. El terminalleri ile girilen siparişler otomatik olarak hangi masanın kalem kalem hesabın çıkarılmasını sağlaması nedeni ile eksiksiz ve doğru hesap çıkmasını sağlar. Buda müşterinin hangi içeceğe ya da hangi yiyeceğe ne kadar verdiğini göstermektedir. Bu program sayesinde sadece müşteriler değil çalışan kişilerde rahatlamış olup, sorumlulukları minimum seviyeye inmiştir. Otomatik ve sistemli şekilde çalışmalarını sürdürme imkanı elde etmişlerdir.
Bir işletmenin en önemli bulduğu kısmı aslında kar ve zararıdır. İşletme sahibi günlük, haftalık ve aylık ne kadar müşteri geldiği ve neler sattığı ne kadar gelir sağladığını bilmek ister. Ona göre yenilikler ekler veya ona göre bir yol izler. Bunun için ise Restoran cafe yazılımı doğru maliyet kontrolü sağlayarak işletme sahiplerine gelir, gider, kar ve zarar konuları için raporlama sunar. Eksiksiz ve doğru raporlama sayesinde işletme sahipleri kolaylıkla ne kadar kazanç sağladığını görebilir. Bunun dışında bu program sayesinde stok takibi de kolaylıkla sağlanır. İşetme sahibinin istediği ve önemli bulduğu personel takibinden, stok takibine kadar pek çok önemli unsur program sayesinde sağlanabilir.

Bilgi Almak İstiyorum

Fiyat, Demo, Bilgi ve Diğer herşey için Bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Merhaba, size en kısa sürede ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Gönder
Gönderiliyor...