Restoran Adisyon Sistemi

Restoran Adisyon Sistemi

Restoran Adisyon Sistemi

 

Restoranlarda işlerin çok daha pratik ve hızlı olması için adisyon sistemleri tercih edilmektedir. Adisyon sistemleri sayesinde siparişler çok daha hızlı bir şekilde mutfaktan çıkarak müşteriye ulaşır. Bu da restoran içerisinde sürekli olarak bir sirkülasyonun oluşmasını sağlar. Restoran adisyon sistemi sayesinde hızlı bir servis yapıldığı için müşteri memnuniyeti de sağlanmış olunur. Kısa bekleme süreleri ile müşteriler de masalarda çok daha kısa süreli oturacakları için sürekli bir akış sağlanır ve sürekli bir kazanç elde edilir. Bu yüzden restoran adisyon sistemi oldukça avantajlı bir sistemdir ve genelde her restoranda kullanılmaya başlanmıştır. Eski adisyon sistemine göre çok daha teknolojik olan bu sistem aynı zamanda restoran ile ilgili daha pek çok şeyin kontrolünü gerçekleştirmenizi de sağlar. Bu yönü ile de bu sistem oldukça fazla talep görmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz Sorular

Restoran Adisyon Sistemi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu alandan takip edebilirsiniz. Bilgi ve destek almak için bizi arayabilir yada iletişim formumuzdan bize mesaj gönderebilirsiniz.

Restoran adisyon sistemi kullanımı her türlü cihaz üzerinden gerçekleştirilebilir. Özellikle tek bir merkez bilgisayar üzerinden gerçekleştirilmesi çok daha güvenilir bir seçenektir. Restoran adisyon sistemleri sayesinde siparişler çok daha hızlı bir şekilde çıkarak müşteriye ulaştırılır. Bunun için dokunmatik ekran kullanmayı tercih etmek iş hızını çok daha fazla arttıracaktır. Tek bir bilgisayar üzerinden rahatlıkla restoran ile ilgili her türlü sipariş bilgisine ulaşabilmeniz mümkündür. Restoran adisyon sistemleri sayesinde rahatlıkla siparişlerin çıkış saatlerini, siparişler ile ilgili gecikmeleri görebilirsiniz. Siparişin mutfaktan mı yoksa garson hatası yüzünden mi geciktiğini de bu sistem sayesinde rahatlıkla görebilirsiniz.
Restoran adisyon sistemi sayesinde aylık olarak stoklarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Hangi üründen ne kadar gittiğini rahatlıkla görebilir, ürün giriş çıkışlarınızı kontrol edebilirsiniz. Bunun yanı sıra rahatlıkla kar ve zarar oranlarınızı da aylık raporlar halinde adisyon sistemi sayesinde görebilirsiniz. Restoran adisyon sistemi pek çok konuda işletmecilere avantaj sağlar. En büyük avantajı ise bir sistem üzerinden pek çok şeyi rahatlıkla pratik bir şekilde yapabilmektedir. Bu sistem üzerinden restoran ve siparişler ile ilgili her şeyi net bir şekilde görebilir hatta çalışanların çalışma performanslarını bile sistemden görebilirsiniz.

Bilgi Almak İstiyorum

Fiyat, Demo, Bilgi ve Diğer herşey için Bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Merhaba, size en kısa sürede ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Gönder
Gönderiliyor...