Restoran Pos Yazılımı

Restoran Pos Yazılımı

Restoran Pos Yazılımları genellikle hizmet sektöründe çok sık kullanılan bir yazılımdır. Bu yazılım ile çok daha kolay sipariş takibi sağlanırken aynı zamanda hızlı bir şekilde servis imkanı da vardır. Ne kadar hızlı servis yapılır ise müşterinin masa da kalma süresi o kadar az olacağı için sirkülasyon oluşacak ve çok daha fazla müşteri potansiyeli ortaya çıkacaktır. Bu yüzden bu tarz sistemlerin önemi bu tarz kurumlar için çok büyüktür.  Restoran Pos Yazılımı ile müşteriye çok daha kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda müşteri potansiyelinizi de arttırmış olacaksınız.

 

 

Sık Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz Sorular

Restoran Pos Yazılımı hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu alandan takip edebilirsiniz. Bilgi ve destek almak için bizi arayabilir yada iletişim formumuzdan bize mesaj gönderebilirsiniz.

Restoran Pos yazılım cihazları adisyon cihazlarında olduğu gibi tek bir bilgisayar üzerinden kontrol edilir. Bu ana bilgisayar üzerinden herkes siparişini girer. Girilen siparişler ana bilgisayar üzerinden kontrol edilebilir. Bu şekilde sipariş takibini çok kolay bir şekilde yapmış olursunuz. Bu sistemi isterseniz bilgisayarlara yükleyebilirsiniz. İsterseniz tablet ya da akıllı telefon kullanımı da gerçekleştirebilirsiniz. Garsonların her birine bu bilgisayar için bir şifre verilir. Ya da terminal kullanımı sağlanarak güvenlik sağlanmış olunur. Özellikle terminal kullanımı ile garsonların çok daha hızlı bir şekilde siparişi sisteme girmeleri sağlanır. Girilen siparişler ana bilgisayar üzerinden kontrol edilebilir. Bu şekilde sipariş takibini çok kolay bir şekilde yapmış olursunuz. Restoran Pos yazılımın bu şekilde kolay kullanımlar sağlayarak kısa sürede müşteri potansiyelinizi arttırmanızı sağlar.
Bu sistemlerin en büyük avantajı zamandan tasarruf sağlamasıdır. Pos sistemi sayesinde kafede çıkacak olan bir siparişin ortalama süresini hemen hemen yarı yarıya indirmiş olursunuz. Bu şekilde müşteri memnuniyetini de sağlayacağınız gibi müşterinin masa da oturma süresini de kısaltmış olacaksınız. Bu da kafe içerisinde süreli bir sirkülasyonun olmasını sağlar. Restoran Pos yazılımı sayesinde kısa süre içerisinde müşteri kitleniz iki katına çıkacaktır. Ayrıca sadece müşteri odaklı değil iş yeriniz ile ilgili tüm takipleri de bu cihaz üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Stoklarınızı kontrol edebilirsiniz, sipariş takibi yapabilirsiniz. Bu şekilde çok daha kaliteli ve hızlı bir hizmet verebilirsiniz. Restoran Pos yazılımı kullanarak kafe sektöründe profesyonelleşebilirsiniz.

Bilgi Almak İstiyorum

Fiyat, Demo, Bilgi ve Diğer herşey için Bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Merhaba, size en kısa sürede ulaşabilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz. Gönder
Gönderiliyor...